Třída Berušky

ZAMĚŘENÍ TŘÍDY BERUŠKY

• Cílevědomě připravujeme děti předškolního věku k zápisu do základní školy a k úspěšnému zvládnutí školní docházky (kroužek POMOCNÍČEK).
  • Upevňujeme a rozšiřujeme již získané návyky a dovednosti.
  • Vedeme děti ke správné výslovnosti a správnému řečovému projevu – logopedická prevence.
  • Všechny děti podporujeme ve zvládání sebeobsluhy, k samostatnosti a vzájemné toleranci. Společně poznáváme krásy přírody a rozmanitosti světa okolo nás.
  • Denní program zaměřujeme na rozvoj rozumových, pracovních, estetických dovedností a schopností dětí dle jejich individuálních potřeb.

Ve třídě je v letošním školním roce zapsáno 24 dětí.

TŘÍDNÍ UČITELKY: Silvie Kubínová, Bc. Darina Schneeberger

Třída Motýlci

ZAMĚŘENÍ TŘÍDY MOTÝLCI

• Vzdělávání dětí ve věku od 2,5 do 4 let zaměřujeme na rozvoj základních dovedností, podporu sociálního a emocionálního vývoje a přípravu na další fáze vzdělávání.
  • V tomto období jsou děti velmi vnímavé, zvídavé, a proto je učíme především prostřednictvím hry a interakce s okolím.
  • Děti vedeme ke sdílení, spolupráci, respektování ostatních, hraní si ve skupinách. Využíváme role-play a scénky k řešení konfliktů.
  • Zkoumáme společně okolní svět, seznamujeme se s přírodou a provádíme jednoduché experimenty.
  • Učíme se základním dovednostem, jako je oblékání, mytí rukou, používání toalety, samostatné stolování.
  •  Pravidelně sledujeme a dokumentujeme pokroky dětí a přizpůsobujeme aktivity podle individuálních potřeb a vývoje každého dítěte.
  • Denní program připravujeme jako dostatečně flexibilní, aby reagoval na změny v potřebách třídy a individuální potřeby dětí.

Ve třídě je v letošním školním roce zapsáno 23 dětí

TŘÍDNÍ UČITELKY: Jana Kovalová, Bc. Pavlína Slavíková

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

mail@com